top of page

Women power -

ženská sebeobrana

zeny%204_edited.jpg
zzeny.JPG

Women power - ženská sebeobrana

 

Naučte se efektivně bránit! Zahoďte všechny předsudky

a přidejte se k nám do skupiny! Zvýšíte si sebevědomí a budete se umět postavit agresorovi. Dnešní svět není bohužel bezpečný. Společně si probereme různé situace a naučíme

se různé techniky. Není čeho se bát.

Co třeba?

 

Pády, postoje, údery, kryty, kopy, úhyby. Techniky sebeobrany například – proti úchopu za ruce, proti obejmutí, přitažení za vlasy, proti kopům, škrcení apod. Citlivé body lidského těla. Praktické situace, příprava na krizové situace Práce s emocemi, stresem, psychologie a taktika, jak poznat agresora a mnoho dalšího Rovnováha, protahovací a posilovací cvičení.

Individuální přístup, prima kolektiv.

Školitelé jsou několikanásobnými mistry světa v různých bojových sportech, účastní se výcvikových a armádních cvičení a misí.

Cvičí v NATO v Bruselu.

 

Nabízíme i možnost soukromých tréninků a teambuildingů

Pořádáme aktivity, kurzy a workshopy pro všechny skupiny a zařízení.

Program Vám připravíme přesně na míru.

Logo_edited.png

RECENZE

Bára K.

Pecka, jsem naprosto spokojená. Již jsem na pár kurzů sebeobrany chodila, ale tenhle je prostě jiný. Věřím si, znám možné techniky. Skvělý, i když na první hodinu jsem se neskutečně bála.

Klára V.

Jedním slovem nářez, skutečná sebeobrana. Palce na horu. Navíc si člověk užije spoustu zábavy a vzrušujících situací.

Jana T.

Neskutečně příjemní lidičkové, navíc profíci ve svých oborech. Podrží vás, i když se bojíte něco udělat. Pokud něco není jasné, nevadí jim to opakovat desetkrát. Pro takové antitalenty jako já. Překvapilo mě, že pracují s každým velmi individuálně. Přizpůsobují techniky každému zvlášť.

bottom of page