Women power -

ženská sebeobrana

Women power - ženská sebeobrana

 

Naučte se efektivně bránit! Zahoďte všechny předsudky

a přidejte se k nám do skupiny! Zvýšíte si sebevědomí a budete se umět postavit agresorovi. Dnešní svět není bohužel bezpečný. Společně si probereme různé situace a naučíme

se různé techniky. Není čeho se bát.

Co třeba?

 

Pády, postoje, údery, kryty, kopy, úhyby. Techniky sebeobrany například – proti úchopu za ruce, proti obejmutí, přitažení za vlasy, proti kopům, škrcení apod. Citlivé body lidského těla. Praktické situace, příprava na krizové situace Práce s emocemi, stresem, psychologie a taktika, jak poznat agresora a mnoho dalšího Rovnováha, protahovací a posilovací cvičení.

Individuální přístup, prima kolektiv.

Školitelé jsou několikanásobnými mistry světa v různých bojových sportech, účastní se výcvikových a armádních cvičení a misí.

Cvičí v NATO v Bruselu.

 

 Nabízíme i možnost soukromých tréninků a teambuildingů

Pořádáme aktivity, kurzy a workshopy pro všechny skupiny a zařízení.

Program Vám připravíme přesně na míru. 

RECENZE

Bára K.

Pecka, jsem naprosto spokojená. Již jsem na pár kurzů sebeobrany chodila, ale tenhle je prostě jiný. Věřím si, znám možné techniky. Skvělý, i když na první hodinu jsem se neskutečně bála.

Klára V.

Jedním slovem nářez, skutečná sebeobrana. Palce na horu. Navíc si člověk užije spoustu zábavy a vzrušujících situací.

Jana T.

Neskutečně příjemní lidičkové, navíc profíci ve svých oborech. Podrží vás, i když se bojíte něco udělat. Pokud něco není jasné, nevadí jim to opakovat desetkrát. Pro takové antitalenty jako já. Překvapilo mě, že pracují s každým velmi individuálně. Přizpůsobují techniky každému zvlášť.

Kontaktujte nás

Pokud by Vás cokoliv zajímalo, neváhejte nás kontaktovat.

© 2020 by Josef and Martina Ptáčkovi